Я МОЖУ ПОКРАЩИТИ КИЇВ ТА ЖИТТЯ КИЯН

Громадська діяльність

Он-лайн юридична підтримка постраждалих від насилля.

Громадська організація «Громадські Права!»: підтримка прав власників нерухомості – від питань володіння до правил експлуатації.

Професійна діяльність

Захист нерухомості від чорних ріелторів – розробила механізм гарантованого збереження громадянами прав власності на житло й землю.

Захист прав дітей – забезпечую захист прав дитини в повсякденному житті/під час процесів розлучення батьків/в рамках активної діяльності в соціальних мережах.

Супровід й підтримка бізнесу – 16 років досвіду дозволяють стверджувати, що наші клієнти є нашими прибічниками в політичних поглядах.

Жінка й Мати – окрім професійного життя, жінка й мати. Введений законодавством баланс гендеру – це не тільки про «нездоровий фемінізм» – це про культуру принципового оптимізму щодо розвитку майбутнього міста. Досвід розвитку європейських столиць й великих міст це підтверджує. Вважаю можливим запозичити й вдало розвинути вже наявний досвід.

Фактична відсутність місцевих депутатів – як правило, народні депутати в округах вимушені вирішувати спектр питань, що безпосередньо належить до питань місцевого самоврядування. Елементарна відсутність дієвого механізму роботи місцевих депутатів створює додаткове навантаження на депутатський корпус ВР.

Це пояснюється:

а) відсутністю бажання місцевих депутатів працювати

б) елементарним незнанням що відноситься до питань місцевого рівня

На відміну від інших я з 90-х років проживаю в Печерському районі, обізнана з проблематикою, вмію працювати.


ПЕРШОЧЕРГОВИМИ ВВАЖАЮ НАСТУПНІ КРОКИ

 1. Створити асоціацію ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку)
  Є частина питань в яких поодинці ОСББ практично не в змозі стати корисними мешканцям багатоквартирних будинків. Асоціація є потужним інструментом ефективного згуртованого вирішення проблематики будинку/вулиці/району. Представники асоціації у співпраці з містом – ефективно та дієво
 2. Захистити від «чорних» ріелторів
  Це питання надзвичайно актуальне для Печерського району. Професійний досвід вказує на елементарну необізнаність власників майна (людей похилого віку) й відсутність механізму ефективної допомоги – широке впровадження системи «МАЯК» дозволить контролювати свій актив з мобільного.
 3. Забезпечити реальний захист прав сім’ї та дитини, які потерпають від насилля (домашнє насилля, сексуальне насилля, булінг тощо)
  Загальний механізм можливого звернення до правоохоронних органів частіше залишається не використаним через сором, страх, зневіру. Наша практика (психологи, юристи, медіатори) вже дає результати – готова на громадських засадах залучити небайдужу юридичну спільноту.
 4. Запровадити програму здорового способу життя для молоді «Цінуй себе»
  Це амбітний проект національного масштабу, започаткований жінками-політиками у всьому світі. Включає – здоров’я, психологічну підтримку, знання своїх прав, реалізацію своєї особистості та обрання професії незалежно від гендеру, кольору шкіри, релігійних уподобань, сексуальної орієнтації. Для нас, мешканців столиці, саме зараз це дуже важливо. Я філантроп і маю ресурс для таких ініціатив. Як мама знаю – молодь може стати основною рушійною силою до позитивних змін. Пропоную реалізувати «пілот» проекту саме у Печерському районі столиці.

ЧОМУ САМЕ Я?

Моя впевненість корениться у вивченні розвитку інших міст-столиць світу та об’єктивній оцінці наших відносних переваг порівняно з ними. Хочу й готова важко працювати й націлена на реальний результат. Я надійний партнер, мої напрацювання – запорука успіху команди.